0915 896 514​​ montal@azet.sk

Naša ponuka

RÁMOVÝ POSUVNÝ SYSTÉM THERMALUX

Thermalux rámový systém je jediný bezúdržbový systém a montuje sa hlavne na vysoké poschodia, alebo na loggie, kde je veľmi záveterná strana.

BEZRÁMOVÝ POSUVNÝ SYSTÉM THERMALUX

Thermalux bezrámový systém je nový model od rámoveho systému. Jeho design je zaujímavý. Ľahko sa montuje a udržiava.

BEZRÁMOVÝ OTOČNÝ SYSTÉM KLIMA

Ide o moderný, dizajnovo vypracovaný zasklievací systém. Systém je absolútne bezúdržbový a cenovo dostupný. Používa sa na zasklievanie pergol, záhradných zastrešení a lodžií domov všetkých typov.

BEZRÁMOVÝ POSUVNÝ SYSTÉM GLASS AL

Bezrámový systém Glass Al patri medzi najmodernejšie typy zasklenia balkónov a logií. Ak sú všetky tabule skiel „zatvorené“, Glass Al z pohľadovej plochy vyzerá ako súvislá sklenená plocha.

BEZRÁMOVÝ ŠVÉDSKY OTOČNÝ SYSTÉM ALUVISTA

Bezrámový posuvný a otočný zasklievací systém z číreho bezpečnostného skla s hrúbkou 6 mm a vodiacich hliníkových profilov pre zasklenie lodžií, balkónov a výklenkov domov. Bezrámový systém AluVista je používaný predovšetkým pre zasklievanie balkónov, lodžií a altánkov.

FÍNSKY OTOČNÝ SYSTÉM

Fínskym zasklievacím systémom je možné zasklievať loggie rovné, rohové, predsunuté alebo loggie bez stropného panelu – strechy.

ROLETY NA BALKÓN

Rolety si získavajú stále väčšiu obľubu. Predovšetkým u novostavieb rodinných domov sa stávajú neodmysliteľnou súčasťou okien.

BALKÓNOVÉ ZÁBRADLIA

Máme pre Vás systém hliníkových profilov pre bezúdržbové zábradlie pre panelové a bytové domy.

LEXANOVÉ PRÍSTREŠKY

Prestrešenia z polykarbonátov sa vyznačujú ľahkou konštrukciou, jednoduchou a rýchlou montážou, dlhou životnosťou

PREKRYTIE BAZÉNOV

Zastrešenie bazénu pôsobí elegantne a esteticky nenarúša celkový vzhľad okolia. Zvyšuje celkovú hygienickú kvalitu vody a chráni pred prepadnutím sa do bazéna.

ZIMNÉ ZÁHRADY

Zimná záhrada je ideálnou formou moderného bývania, kde sa kladie veľký dôraz na citlivé prepojenie obytného priestoru s prírodou.

TERASY

Terasa je ideálnym priestorom pre spojenie vonkajšieho a vnútorného životného štýlu. Poskytuje relaxačné prostredie a možnosť trávenia času.

Výhody zasklenia balkónu alebo lodžie

Zasklenie balkónu alebo lodžie prináša energetické výhody bez ohľadu na orientáciu fasády. Tepelná regulácia priestoru je výrazná aj pri zatienení fasády. S nárastom slnečného žiarenia sa zvyšuje teplota, čím sa predlžuje doba využitia zaskleného balkónu či lodžie. Ak sú steny, okná a balkónové dvere v dobrom stave, vytvárajú ideálne podmienky pre zasklenie.

Zasklenie rozširuje užitočnú plochu bytu a zvyšuje komfort bývania. Nový priestor poskytuje ochranu pred hlukom, prachom, dažďom a extrémnymi teplotami, čím prispieva k úsporám na vykurovaní. Naše systémy sú ľahko ovládateľné a vyžadujú minimálnu údržbu. S použitím bezpečnostného skla a uzamykateľného dizajnu poskytujeme efektívnu ochranu pred vlámaním. Výber správneho zasklievacieho systému závisí od individuálnych požiadaviek zákazníka.

Prehliadnite si rôzne typy zasklení balkónov, lodžií, zimných záhrad, lexanových prístreškov alebo terás na našej webovej stránke.

Ak potrebujete pomoc pri výbere zasklievacieho systému, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme vybrať zasklenie, ktoré bude slúžiť vašej lodžii alebo balkónu dlhé roky.

Realizujeme aj zimné záhrady, zasklenie reštauračných priestorov, zasklenie altánov, terás a využívame lexanovú a polykarbonátovú výplň.